Firma :PUSAT Aps
Adres :Gaardagervej 1
PLZ/Şehir :DK-4200 Slagelse
Ülke :
Tel :+45 66 80 80 71
Fax :+45 77 34 80 71
Mobil :
EMail :info@pusat.dk
Web Site :http://www.pusat.dk
Hakkında :

1996 yılında kurulmuş olan fi rmamız Danimarka Slagelse’deki tesisinde faaliyet göstermektedir. Hassas üretim makine parçalarının yanı sıra kendi bünyesindeki Ar-Ge çalışmaları ile geliştirdiği “Döner Robotu” üretimini sürdürmektedir. Dünyadaki ilk ve tek patentli tam otomatik döner robotunu üreten fi rmamız bu alandaki bilgi birikimi (know-how) ve tecrübesi ile sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Modern tesisimizde mühendislik hesap ve 3B modellemelerini takiben; üstün kalitedeki malzemeler, gelişmiş üretim teknikleri ile işlenip titizlikle montajlanır ve kalite kontrolden geçirilir.

Alanında dünyada tek olan fi rmamız, mevcut durumunu korumakla yetinmeyip, her noktada sürekli gelişmeyi temel felsefe edinmiştir. Çalışanlarımızın memnuniyeti ve sürekli eğitimi sayesinde gelişen “takım olarak çalışabilme kabiliyetimiz” müşterilerimize zamanında teslim ve kaliteli servis olarak yansı maktadır. “Sürekli müşteri memnuniyeti” ilkesi, güvenilen ve tercih edilen bir fi rma olmamızı sağlamıştır.

Kalite yönetim sistemini etkin bir şekilde uygulayarak her geçen gün daha gelişmiş makineler üretmeyi ve daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız.


Copyright © IF Medien - Her hakkı saklıdır